Úvodní stránka > Dřevěné fasády

Dřevěné fasády

Dřevěné fasády představují návrat k dávno vyzkoušenému modelu obložení domů nebo jeho části, které má řadu výhod. Dřevěná fasáda zajistí elegantní a atraktivní vzhled domu Vašeho domu, dodá mu na jedinečnosti a originalitě. Lze jej velmi dobře kombinovat kamenem, keramikou a dalšími materiály. Je to nadčasový materiál.

S dřevěnými obklady je fasáda krásně provětrávaná, dřevo reaguje na okolní prostředí. Výhodou je termoregulace, v létě dům ochlazují a vytvářejí příjemný chládek, v zimě naopak účinně izolují a nenechají unikat tepelnou energii ven.

Další informace

V naší nabídce najdete fasádní profily v řadě provedení a profilů, vybírat můžete z dřevin: Accoya, Západní červený cedr, Skandinávska thermoborovice Evropský modřín,Sibiřský modřín,Borovice a Smrk.

Kompletní nabídku fasádních profilů včetně údržby a montážního návodu naleznete v našem katalogu.

Prohlédnout katalog

Centrum podlahového designu FloorFloor

Moderní prostor, kde najdete kvalitní podlahový design, terasy a fasády, zahradní nábytek.

Potřebujete poradit

K dispozici je Vám tým FloorFloor

Novinky a akce

DŘEVĚNÉ PODLAHY TER HÜRNE

10. 9. 2021 – Dřevěné podlahy jsou materiál, který se navzdory řadě nových podlahovin stále těší velké oblibě mezi zákazníky i architekty. Dřevěná podlaha vnese do každého interiéru zcela jedinečnou atmosféru, hřejivý pocit luxusu. Luxusu v pravém slova smyslu, tedy harmonii a energii přírodního materiálu, vysokého komfortu na dotek a došlap, krásu přírodní kresby dřeva. Dřevěná … Continued Zobrazit více

Zahrada pro děti 2021: výprodej -30%

Sezonní VÝPRODEJ Zahradního nábytku, Dětského a Zahradního programu, kolekce 2021 Zobrazit více

Dřevěná podlaha ter Hürne

Třívrstvá dřevěná podlaha base.59 z produkce renomovaného německého výrobce ter Hürne. Zobrazit více

Všechny novinkyVšechny akce

© 2019 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.