Úvodní stránka > Dřevěné fasády

Dřevěné fasády

Realizace

Dřevěné fasády představují návrat k dávno vyzkoušenému modelu, který má řadu výhod. Dřevěná fasáda zajistí elegantní a atraktivní vzhled domu, stavbě dodá na jedinečnosti a originalitě. Dřevěná fasáda je nadčasový prvek, který se velmi dobře kombinuje s dalšími materiály. Vynikne v kombinaci s čistou a hladkou omítkou, ale i s kamenem, hezky se doplňuje s betonem nebo se sklem.

Díky dřevěnému obkladu je fasáda budovy krásně provětrávaná a je zajištěna i termoregulace. Díky dřevěnému obkladu je fasáda budovy krásně provětrávaná a je zajištěna i termoregulace. Dřevěná fasáda v létě dům ochlazuje a vytváří příjemný chládek, v zimě naopak účinně izoluje a nenechává unikat tepelnou energii ven. Správným výběrem dřeviny a pravidelnou péčí si přírodní dřevo dlouho zachová nejen svůj vzhled, ale i vlastnosti.

Další informace

V naší nabídce najdete fasádní profily v řadě provedení a profilů, vybírat můžete z dřevin: evropský a sibiřský modřín, skandinávská thermoborovice, dřevo Accoya, severská borovice, smrk a bambusový kompozit. Kompletní nabídku fasádních profilů včetně údržby a montážního návodu naleznete v našem katalogu.

Prohlédnout katalog

Centrum podlahového designu FloorFloor

Moderní prostor, kde najdete kvalitní podlahový design, terasy a fasády, zahradní nábytek.

Potřebujete poradit

Novinky a akce

Veletrh For Garden: Vstupenka zdarma pro Vás

Ve dnech 30. 3. – 2. 4. 2023 pro Vás v rámci veletrhu For Garden připravujeme designový stánek FloorFloor s výběrem prémiových podlah včetně dekorů rybí kosti v provedení dřeva, laminátu i vinylu. Zobrazit více

Fotogalerie: Produktový den Terasy 2023

V úterý 21. února 2023 jsme v Centru podlahového designu FloorFloor slavnostně představili našim zákazníkům a obchodním partnerům koncept teras pro rok 2023. Zobrazit více

Akční nabídka třívrstvých dřevěných podlah Ter Hürne

Využijte akční nabídky třívrstvých dřevěných podlah z limitované edice Ter Hürne Zobrazit více

Všechny novinkyVšechny akce

© 2022 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.