Úvodní stránka > Podlahy > Hybridní podlahy

Hybridní podlahy

Ter Hürne Hywood

Opravdový hybrid. Hywood je vysoce odolná, inovativní podlaha z pravého dřeva. Má vše, co si od dřeva lze přát. Hywood přesto jednoznačně předčí dřevěnou podlahu, protože využívá kombinaci tří technologií v čele s technologií Wood Powder. Všechny společně činí podlahu vysoce odolnou – vůči vodě, hlubokým škrábancům, otlakům a nečistotám.

Hywood je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít krásnou dřevěnou podlahu, ale zároveň nechtějí dělat kompromisy, pokud jde o odolnost a funkčnost.

Hywood: Výjimečná podlaha pro zdravý životní styl

Zdraví naší rodiny má pro nás tu nejvyšší prioritu. Hybridní podlaha z pravého dřeva podporuje zdravé životní prostředí, má jen velmi nízké emise, je vhodná pro alergiky a je certifikovaná pro zdravé bydlení. Hywood se snadno čistí, nedává prostor prachu ani roztočům. Při kontaktu příjemně hřeje a ani ve vlhkých místnostech neklouže. Podlaha Hywood je tichá, má zvukově izolační efekt. Vše je ekologicky a zdravotně nezávadné a bez použití škodlivých chemikálií.

  1. Povrchová ochrana Nature Protec
  2. Designová vrstva ze dřeva
  3. Vrstva Wood Powder z dřevěného prášku a pryskyřic
  4. Podkladová deska Aqua Seal vyrobená z dřevěných vláken
  5. Vrstva Wood Powder z dřevěného prášku a pryskyřic
  6. Podložka vyrobená ze dřeva

Prohlédnout katalog

Stáhnout katalog jako PDF

3 silné štíty pro 4násobnou ochranu

Wood Powder

Vysoká odolnost proti poškrábání, vodě a otlakům

Aqua Seal

Vysoká odolnost proti vodě

Nature Protec

Vysoká odolnost proti poškrábání, vodě a nečistotám

3 kolekce, 3 různé formáty

Classic

Skutečný všeuměl

Zapomeňte na standard! Prkna ter Hürne jdou daleko za to: Jsou dlouhá neuvěřitelných 2197 mm a jsou k dispozici ve velkorysých šířkách 233 mm a 205 mm. V kolekci najdete dřeviny dub, ořech a jasan. Navíc jsou všechny designy dubových prken k dispozici také ve formátu extra širokých prken.

Noblesse

Pro větší velkorysost

Vytvořte působivý pocit z bydlení: extra široká dubová prkna ve formátu 2375 x 270 mm se uplatní zejména ve větších místnostech. Stejně jako u širokých prken, extra matný vzhled podtrhuje přirozený vzhled evropského dubu.

Herringbone

Hodně trendy

Elegantní, nadčasové a exkluzivní: To jsou podlahy Hywood ve vzoru rybí kost. Díky svému štíhlému designu ve formátu 774 x 129 mm mají autentický a klasický vzhled. A navíc díky připojení CLICKitEASY HB mohou kutilové snadno nainstalovat tuto působivou podlahu sami!

Unikátní Showroom podlahového designu

Moderní prostor, kde najdete kvalitní podlahový design i služby architekta. Příjďte se podívat na náš moderní Showroom nebo si domluvte schůzku.

© 2022 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.