Dřevěné podlahy
Úvodní stránka > Podlahy a obklady stěn

Podlahy a obklady stěn

Realizace

Podlaha je základní stavební kámen každého interiéru. Pro dobrý výsledek je důležitá nejen správná volbu designu, ale i výběr materiálu, který podstatným způsobem ovlivní celkový dojem z výběru podlahoviny. Dnes lze vybírat z nepřeberné škály dekorů, ale i materiálů. Na trhu jsou dostupné dřevěné, vinylové a laminátové podlahy v řadě provedení, která se liší technologií zpracování, výškou lamel, odolností, způsobem pokládky apod. Je zapotřebí mít vždy na zřeteli účel, kterému má daná místnost sloužit.

Pokud se Vám zdá složité se v nabídce orientovat nebo si jen potřebujete potvrdit správnost volby, rádi vám pomůžeme. V prostorném showroomu na Praze 4 najdete velké formáty vzorků aktuálních kolekcí podlah. Rádi s vámi projdeme možnosti pro váš projekt, poradíme s výběrem vhodné podlahy, doporučíme optimální způsob pokládky a vhodnou péči.

Těšíme se na viděnou, tým FloorFloor

Centrum podlahového designu FloorFloor

Moderní prostor, kde najdete kvalitní podlahový design, terasy a fasády, zahradní nábytek.

Potřebujete poradit

Novinky a akce

Haro – akční a limitovaná nabídka

Prémiové třívrstvé dřevěné podlahy  HARO ve výběru dekorů a provedení nyní v limitované akční nabídce Zobrazit více

Dřevěná podlaha ter Hürne

Třívrstvá dřevěná podlaha base.59 z produkce renomovaného německého výrobce ter Hürne. Zobrazit více

My Floor: Tipy a triky

https://youtu.be/jyU9B7yllMc https://youtu.be/6OFp2HfpGs4 https://youtu.be/6zmc_2f8uNU https://youtu.be/hN4LOpbG1Gs https://youtu.be/VqvSPmjno_w https://youtu.be/2erzitsLMdg Zobrazit více

Všechny novinkyVšechny akce

© 2019 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.