Úvodní stránka > Terasová prkna > Bambusové terasy

Bambusové terasy

Moderní ekologicky nezávadný materiál

Hlavní výhody bambusových teras

Přírodní materiál

Trvanlivost

Stabilita

Atraktivní vzhled

Moderní terasové profily jsou vyrobeny patentovaným procesem z bambusových vláken a příměsi pryskyřice. Bambusová vlákna mají přirozeně vysokou hustotu a pryskyřice vlákna bambusu impregnuje. Patentovaný způsob tepelného zpracování vytváří z bambusových vláken jeden z nejtvrdších a nejtrvanlivějších materiálů na trhu. Výsledkem jsou exkluzivní, odolné, rozměrově stabilní bambusové profily se systémem pero-drážka pro precizní a rychlou instalaci všech venkovních teras.

Bambus je rychlerostoucí dřevo s minimální zátěží na životní prostředí. Sklízí se tyče o průměru cca 8 – 18 cm a výšce až 30 m a to v rozmezí 5 – 6 let, kdy jsou stonky dostatečně tvrdé a současně nedochází k devastaci bambusových polí. Společnost Dasso Group, která dodává bambusové profily na světový trh již od roku 1993, je specializovaná na výrobu a zpracování.

Prohlédnout katalog

Výrobci

Terasový systém Dasso – NOVINKA 2022

Produkty evokují přirozený vzhled dřeva a díky použití kompozitního materiálu získávají řadu Bambusové profily Dasso jsou již při výrobě naimpregnovány ochranným olejem.

Protože se jedná o přírodní produkt, vzhled se může lišit zrnitostí či odstínem barvy. Díky výrobní technologii je následná údržba po montáži minimální. Profily Dasso mají svou charakteristickou barvu, která v závislosti na intenzitě dopadajícího UV záření zesvětluje. K prvním barevným změnám může dojít již krátce po montáži. Bez pravidelné údržby pigment časem zešedne do pěkné stříbrné patiny stejně jako každé tvrdé dřevo vystavené slunečnímu záření.

Ukázka přirozeného stárnutí bambusových profilů

Nový

Přirozená patina

Po ošetření

Nový

Přirozená patina

Po ošetření

Něco navíc

Kde nás najdete

FloorFloor – Centrum podlahového designu

Na Pankráci 30 A, 140 00 Praha 140 00

Pondělí-Pátek: 8:30 – 17:00

© 2022 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.