Showrooom Floorfloor

Kontakt

Navštivte náš shoowroom

FloorFloor – Centrum podlahového designu

Na Pankráci 30 A, 140 00 Praha 140 00

+420 222 939 851

infoshowroom@asko-as.cz

PO-PÁ 8:30–17:00

Vážení zákazníci, v souvislosti platným nařízením vlády jsme bohužel nuceni omezit provoz Centra bytového designu. Všechny klientské změny běžících VO projektů pro Vás tým FloorFloor zajistí. Pro bližší informace kontaktujte prosím vedoucího projektů Ondřeje Vlašaného, ondrej.vlasany@asko-as.cz.

Děkujeme za pochopení, Váš tým FloorFloor

Kontakty:

Podlahy, developerské projekty,
klientské změny: 
Kateřina Flašková
+420 773 663 972
katerina.flaskova@asko-as.cz
Dveře, terasy a fasády: 
Ing. Anežka Pěkná
+420 778 482 972
anezka.pekna@asko-as.cz
Developerské projekty: 
Ondřej Vlašaný
+420 724 173 838
ondrej.vlasany@asko-as.cz

Fakturační údaje

ASKO a.s.
Františka Diviše 984, 104 01 Praha 10 – Uhříněves
IČ: 25697242
DIČ: CZ25697242

Jsme samostatnou obchodní divizi společnosti ASKO a.s. Zaměřujeme se na prácí s developery, architekty a bytovými designery. Služby poskytujeme i koncovým maloobchodním zákazníkům prostřednictvím moderního showroomu FloorFloor, který je v Praze, Na Pankráci 30A. Máme silné zázemí společnosti ASKO a.s., která je vice než 28 let jedním z předních distributorů dřevozpracujícího průmyslu na trhu České i Slovenské republiky.

Společnosti, která má vlastní moderní logistické centrum, trvale buduje profesionální vztahy s dodavateli podlahovin, interiérových dveří, dřevěných a WPC teras, dřevěných fasád, zahradního nábytku, dřevomateriálu a dalších materiálů. Společnosti, která má dlouholeté zkušenosti s nákupem a prodejem stavebního a konstrukčního řeziva, deskového materiálu, ale i saunových profilů. Jako jedna z mala firem disponujeme produkty s certifikaci PEFC a FSC.

Díky silnému zázemí Vám FloorFloor nabízí množství produktů trvale skladem s možnosti okamžitého odběru, řadu nadstandardních položek na objednávku od osvědčených dodavatelů z České a Slovenské republiky, Německa, Estonska a dalších zemi EU. Klademe velký důraz na kvalitu materiálu, individuální přistup při řešeni požadavků klientů, odborné poradenství se znalosti produktů a trendů v bydleni. Ve spolupráci s prověřenými řemeslníky zajistíme profesionální zaměřeni a montáž vybraných materiálů, včetně servisních služeb. Stavíme na důvěře a profesionálních vztazích se zákazníky.

Moderní prostory showroomu FloorFloor nabízí zázemí pro developery, architekty, bytové designery, kteří mohou využit prostory pro plánovaní schůzek se svými zákazníky. K dispozici mají moderní a rozsáhlou prezentaci materiálů, připojeni Wi-Fi a kavárnu FloorFloor. Mohou využit parkovaní přímo před showroomem. V případě navázání spolupráce poskytneme zajímavé bonusy.

© 2019 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.