Floover Woven
Úvodní stránka > Podlahy > Rohožky Floover

Rohožky Floover

Rohožky Floover Woven

Praktické rohožky v moderním designu jsou vyrobené z odolného tkaného vinylu. Rohožky jsou antibakteriální a antialergické. Velmi snadno se udržují a čistí, jsou odolné proti UV záření. Dobře přilnou k povrchu podlahové krytiny, nekloužou a neshrnují se. Najdou uplatnění nejen v exteriéru, ale i v interiéru.

Umístění rohožky před a za vstupní prostor zamezí přenášení nečistot do interiérů, vzniku kaluží a špinavých otisků bot. Ušetří čas s následným úklidem, zabrání i případnému poškození podlahy tím, že zachytí nečistoty (stékající vodu, opadávající písek nebo bláto, tající sníh, …). Vstupním prostorem je míněn nejen hlavní vchod, ale i vstup do sklepa, do technických místností, garáží apod.

Moderní design a praktické vlastnosti vinylových rohožek Floover je předurčují i k využití v interiéru. Umístěním před vstup z terasy, balkonu nebo zahrady, zabráníte přenosu prachu, špíny a zrnek písku do obytných prostor a ochráníte tak podlahu. Měkký a příjemný povrch zvýší komfort při vystupování z vany nebo sprchového koutu. Ochrání podlahu u pracovní desky v kuchyni. Snadná údržba, neklouzavý povrch a přilnavost k podlaze nabízí využití jako podložka pod misky zvířecích miláčků nebo jako odpočinková zóna před jejich pelíškem.

Kde nás najdete

FloorFloor – Centrum podlahového designu

Na Pankráci 30 A, 140 00 Praha 140 00

Pondělí-Pátek: 8:30 – 17:00

© 2022 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.