Úvodní stránka > Obkladové panely

Obkladové panely

Akustické panely

SWISSCLIC PANEL -A+: systém určený pro obložení stěn i stropů. Panely díky propojení moderního designu s ryze praktickými  a funkčními vlastnostmi splňují veškeré požadavky kladené na současný bytový i komerční interiér. Švýcarská preciznost opracování a dřevo pocházející ze 100% udržitelného lesního hospodářství zaručují vysokou kvalitu produktu.

SWISSCLIC PANELy -A+: snižují, tlumí hluk v místnostech a jsou velmi ideálním obložením všech bytových a především komerčních prostor, kde je kladen důraz na akustiku.

SWISSCLIC PANELy -A+: jsou díky spojovacímu systému CLIC na povrchu hladké, vytvářejí jednolitý povrch, který vyhovuje veškerým hygienickým normám a je odolný proti opotřebení na světle. Instalace probíhá bez potřeby speciálních nástrojů rychle a velmi snadno. Existují řešení pro všechny stavebně-technické podmínky (různé podklady, nerovnosti atd.). Společnost Swiss Krono představuje ve svém portfoliu 8 barevných provedení v unikátním povrchovém frézování lamel ELEGANT a CREATIVE.

Stáhnout katalog jako PDF

Designové panely

Jsou určeny do bytových i komerčních prostor (hotely, kanceláře, přednáškové sály, konferenční míst- nosti).

Částečně tlumí vnější hluk.

Dotváří moderní interiér a propůjčují mu elegantní vzhled.

Snadno a rychle se instalují lepením, nebo šroubováním.

Stáhnout leták jako PDF

Stáhnout prezentaci jako PDF

Designové panely

Dřevěné interiérové obklady jsou designovým doplňkem, který zútulní interiér a současně mu dodá nádech luxusu a jedinečnosti. S jejich pomocí můžeme opticky prostor zkrátit nebo rozšířit, zdůraznit pouze vybranou část stěny nebo obložit i strop navazující na vybranou stěnu. Své místo nacházejí nejen v domácnostech, ale i v kancelářských nebo komerčních prostorech.

Německá společnost Haro, specialista na výrobu vysoce kvalitních dřevěných podlahovin, zúročila své dlouholeté zkušenosti a vyvinula designové dílce Haro Wall.

Designové dílce mají výraznou povrchovou úpravou ošetřenou olejem, která jim dodává matný a ušlechtilý vzhled. Jsou dostupné ve dvou provedeních a formátech, v řadě barevných úprav.

Z výroby jsou dílce připraveny k přímé montáži na stěnu bez nutnosti vrtání, přibíjení nebo šroubování. Pro lepení dílců je určeno výhradně originální montážní lepidlo Haro. Díky nízké konstrukční výšce není potřeba výsledné obložení ani nijak rámovat.

Pro obložení interiéru nabízí společnost Haro ještě jedno inovativní řešení: systém Haro. Pomocí systému Haro, který se skládá z montážních lišt, klipů a zakončovacích profilů, lze na stěnu jednoduše instalovat i podlahoviny.

Stáhnout katalog jako PDF

Centrum podlahového designu FloorFloor

Moderní prostor, kde najdete kvalitní podlahový design, terasy a fasády, zahradní nábytek.

Potřebujete poradit

Novinky a akce

Opalované fasádní profily

Opalování dřeva je fascinující technika s bohatou tradicí, která se do dnešního dne stala nejen metodou konzervace dřeva, ale také oblíbenou volbou v moderní architektuře. Zobrazit více

Nové akustické panely SWISSCLIC PANEL -A+

Revoluční řešení pro dokonalou akustiku a design. V moderním světě, kde kvalita bydlení a pracovního prostředí hraje klíčovou roli, přichází Swiss Krono s inovativním řešením – akustickými panely SWISSCLIC PANEL -A+. Zobrazit více

Všechny novinkyVšechny akce

© 2022 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.