Úvodní stránka > Obkladové panely

Obkladové panely

Obložení stěn nebo i stropů dřevem nachází stále častěji místo v moderních, designových interiérech. Německá společnost HARO, specialista na výrobu vysoce kvalitních dřevěných podlahovin, zúročila své dlouholeté zkušenosti a vyvinula designové dílce HARO Wall. Designové dílce jsou opatřené výraznou povrchovou úpravou ošetřenou olejem, která jim dodává matný a ušlechtilý vzhled. Jsou dostupné ve dvou provedeních a formátech, v řadě barevných úprav. Z výroby jsou připravené k montáži na stěnu lepením bez vrtání, přibíjení a šroubování. Pro lepení dílců je určeno výhradně montážní lepidlo HARO. Díky nízké konstrukční výšce není potřeba výsledné obložení ani nijak rámovat. Zda si HARO WALL dáte na celou stěnu nebo jen na její část je pouze na Vás.

Pro obložení interiéru nabízí spol. HARO ještě jedno inovativní řešení – systém HARO. Pomocí systému HARO, který se skládá z montážních lišt, klipů a zakončovacích profilů, lze na stěnu jednoduše instalovat i podlahoviny.

Další informace

Kompletní ceník obkladových panelů a montážní návod naleznete níže.

Prohlédnout katalog

Centrum podlahového designu FloorFloor

Moderní prostor, kde najdete kvalitní podlahový design, terasy a fasády, zahradní nábytek.

Potřebujete poradit

K dispozici je Vám tým FloorFloor

Novinky a akce

DŘEVĚNÉ PODLAHY TER HÜRNE

10. 9. 2021 – Dřevěné podlahy jsou materiál, který se navzdory řadě nových podlahovin stále těší velké oblibě mezi zákazníky i architekty. Dřevěná podlaha vnese do každého interiéru zcela jedinečnou atmosféru, hřejivý pocit luxusu. Luxusu v pravém slova smyslu, tedy harmonii a energii přírodního materiálu, vysokého komfortu na dotek a došlap, krásu přírodní kresby dřeva. Dřevěná … Continued Zobrazit více

Zahrada 2021: výprodej -30%

Sezonní VÝPRODEJ Zahradního nábytku, Dětského a Zahradního programu, kolekce 2021 Zobrazit více

Dřevěná podlaha ter Hürne

Třívrstvá dřevěná podlaha base.59 z produkce renomovaného německého výrobce ter Hürne. Zobrazit více

Všechny novinkyVšechny akce

© 2019 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.