Úvodní stránka > Obkladové panely

Obkladové panely

Dřevěné interiérové obklady jsou designovým doplňkem, který zútulní interiér a současně mu dodá nádech luxusu a jedinečnosti. S jejich pomocí můžeme opticky prostor zkrátit nebo rozšířit, zdůraznit pouze vybranou část stěny nebo obložit i strop navazující na vybranou stěnu. Své místo nacházejí nejen v domácnostech, ale i v kancelářských nebo komerčních prostorech.

Německá společnost Haro, specialista na výrobu vysoce kvalitních dřevěných podlahovin, zúročila své dlouholeté zkušenosti a vyvinula designové dílce Haro Wall.

Designové dílce mají výraznou povrchovou úpravou ošetřenou olejem, která jim dodává matný a ušlechtilý vzhled. Jsou dostupné ve dvou provedeních a formátech, v řadě barevných úprav.

Z výroby jsou dílce připraveny k přímé montáži na stěnu bez nutnosti vrtání, přibíjení nebo šroubování. Pro lepení dílců je určeno výhradně originální montážní lepidlo Haro. Díky nízké konstrukční výšce není potřeba výsledné obložení ani nijak rámovat.

Pro obložení interiéru nabízí společnost Haro ještě jedno inovativní řešení: systém Haro. Pomocí systému Haro, který se skládá z montážních lišt, klipů a zakončovacích profilů, lze na stěnu jednoduše instalovat i podlahoviny.

Další informace

Kompletní ceník obkladových panelů a montážní návod naleznete níže.

Prohlédnout katalog

Centrum podlahového designu FloorFloor

Moderní prostor, kde najdete kvalitní podlahový design, terasy a fasády, zahradní nábytek.

Potřebujete poradit

Novinky a akce

Fotogalerie z veletrhu For Garden 2023

Ve dnech 30. 3. – 2. 4. 2023 jsme pro Vás v rámci veletrhu For Garden připravili designový stánek FloorFloor s výběrem prémiových podlah včetně dekorů rybí kosti v provedení dřeva, laminátu i vinylu. Zobrazit více

Fotogalerie: Produktový den Terasy 2023

V úterý 21. února 2023 jsme v Centru podlahového designu FloorFloor slavnostně představili našim zákazníkům a obchodním partnerům koncept teras pro rok 2023. Zobrazit více

Akční nabídka třívrstvých dřevěných podlah Ter Hürne

Využijte akční nabídky třívrstvých dřevěných podlah z limitované edice Ter Hürne Zobrazit více

Všechny novinkyVšechny akce

© 2022 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.