Úvodní stránka > Obkladové panely

Obkladové panely

Stěnové obklady ze dřeva nacházejí stále častěji své místo v moderních, designových interiérech. Firma HARO, která je specialista na výrobu vysoce kvalitních dřevěných podlahovin vyráběných v Německu zúročila své dlouholeté zkušenosti a nabízí dokonalé řešení pro jednoduchou montáž svých podlahovin i na stěnu. Pomocí systému HARO, který se skládá z montážních lišt, klipů a zakončovacích profilů, lze na stěnu instalovat nejen dřevěné podlahoviny, ale i designové dílce HARO Wall.

Dílce jsou opatřené výraznou povrchovou úpravou ošetřenou olejem, která jim dodává matný a ušlechtilý vzhled. Dostupné jsou ve dvou provedeních a formátech: Design Nevada 62 x 496 mm a Design Patagonia 120 x 1000 mm. Menší dílce Nevada se dodávají v mixu o tloušťce 3–7,3 mm, díky tomu vytvářejí zajímavý a posledním trendům odpovídající 3D povrch. Větší dílce Patagonia jsou optimální pro obložení větších stěn. V obou variantách lze vybírat z několika barevných úprav.

Dílce jsou z výroby připravené k montáži na stěnu lepením bez vrtání, přibíjení a šroubování, lze je umístit celoplošně nebo pouze na část stěny. Díky nízké konstrukční výšce dílců není potřeba výsledné obložení ani nijak rámovat.

Další informace

Kompletní ceník obkladových panelů a montážní návod naleznete níže.

Prohlédnout ceník

Prohlédnout montážní návod

Centrum podlahového designu FloorFloor

Moderní prostor, kde najdete kvalitní podlahový design, terasy a fasády, zahradní nábytek.

Potřebujete poradit

K dispozici je Vám tým FloorFloor

Novinky a akce

Realizace roku 2020

Získali jsme prestižní ocenění Zobrazit více

Slevový voucher

na nákup zahradního nábytku a dekorační zahrady Zobrazit více

Všechny novinkyVšechny akce

© 2019 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.