Laminátové podlahy
Úvodní stránka > Podlahy > Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Současné laminátové podlahy v sobě kombinují reálnost dekorů, jednoduchou pokládku a snadnou údržbu

Hlavní výhody laminátové podlahy

Odolnost

Vlhkuvzdornost

Originalita

Dlouholetost

Kvalitní laminátové podlahy vynikají kvalitním zpracováními podlahového dílce, velkým výběrem dekorů a snadnou údržbou. Laminát se vyznačuje vysokou stabilitou, odolností a snadnou montáží. V naší nabídce najdete moderní velké formáty dílců, lamely se zkosenými hranami pro opticky výraznou V-spáru, která umocňuje dojem dřevěných prken. Dílce se zvýšenou odolností proti vlhkosti, 5G zámky pro snadnou a rychlou pokládku plovoucím způsobem.

Klademe důraz na ekologii, proto se zaměřujeme nejen na aktuálnost dekorů a kvalitu zpracování dílců. Vybíráme podlahy, které jsou vyrobené z přírodních obnovitelných surovin a materiálů na bázi dřeva s nízkým znečištěním. Kvalitní a odolné laminátové podlahy s dlouhou životností. Preferujeme evropské výrobce s výrovou garantovanou v Evropě.

Výrobci

Laminátové podlahy My Floor

Originální dekory, autentický vzhled dřeva na špičkové úrovni, extrémní odolnost a nejvyšší třída otěru.

Německý výrobce My Floor striktně dodržuje pravidla ekologie a ochrany životního prostředí. Dřevo na výrobu získává z udržitelných lesů. Podlahy My Floor jsou vyrobeny z přírodních obnovitelných surovin a materiálů na bázi dřeva s nízkým znečištěním.

Kvalitní a odolné laminátové podlahy mají dlouhou životnost. Výrobce je hrdým držitelem certifikátu Modrý anděl.

V nabídce najdete 4 kolekce: Castle ve vzoru rybí kost, odolné podlahy Cottage v rozměrech dílců 1 380 mm x 193 mm a 1 380 mm × 244 mm, Chalet s charakteristickým rustikálním designem a Residence v provedení extra širokých a dlouhých lamelách. Podlahy z kolekcí Castle, Chalet a Residence mají navíc zvýšenou odolnost proti vlhkosti.

Prohlédnout katalog

Stáhnout katalog jako PDF

Laminátové podlahy Rooms

V kolekci 2018 – 2020 najdete 12 zcela nových dekorů a celá kolekce rooms 2018-2020 je nyní k dispozici v nových, výhodnějších cenách. V rámci nové kolekce mají dílce řady Penthouse tloušťku 10 mm a široký formát 244 mm, v širokém formátu dílců je zařazená i část dekorů produktové řady Suite. Kolekce rooms 2018-2020 tak sleduje trend k větším formátům dílců, které umožní elegantní prostorové rozvržení podlahoviny pro vytvoření reprezentativního a zároveň příjemně útulného interiéru.

Pro snadnou, rychlou a spolehlivou montáž jsou podlahoviny Rooms osazeny moderním zámkovým systémem 5G. Pro elegantní zakončení podlahoviny jsou v nabídce obvodové lišty dostupné již tradičně ke všem dekorům.

Prohlédnout katalog

Stáhnout katalog jako PDF

Laminátové podlahy Krono Original

Značka Krono Original® zastupuje vysoce kvalitní laminátové podlahy s přirozeně působící strukturou, odolné proti nárazu, plošnému i bodovému zatížení a např. slunečnímu záření.

Předností řady Castello Classic je vedle reálné struktury dřeva i jednoduchá údržba. Řada Variostep Classic se vyznačuje vysokou úrovní kvality a jednoduchostí pokládky. Díky V spáře podtrhuje vzhled přírodní dřevěné podlahy a dodává interiéru na okázalosti. V řadě Super Natural Classic objevíte krásu širokého 2-pásového prkna v přírodním dubu. Efekt, díky kterému podlaha získá dojem, že je vyrobena jednoho kusu dlouhého prkna.

Prohlédnout katalog

Laminátové podlahy Kronotex

Kronotex patří mezi největší výrobce laminátových podlah v Evropské unii. V rámci svého výrobního programu nabízí rozmanité kolekce vyznačující se širokou škálu tradičních i nestandardních dekorů. Vybírat můžete z řady Dynamic a Dynamic plus, Exquisit a ExquisitPlus.

Řada Dynamic je univerzální a extrémně odolná, dostupná v široké škále dekorů. Zámkový systém CLIC umožňuje snadnou demontáž. Uplatnění najde i v komerčních prostorech se středním zatížením. Řada Dynamic plus nabízí navíc možnost uplatnění i v prostorech s vysokou zátěží.  Řada Exquisit má přirozený vzhled přírodního dřeva. Vyvolává pocit chůze po přírodní dřevěné podlaze. Reliéfní struktura spolu s odlesky v matném povrchu dávají podlahám Exquisit autentický vzhled, který vytváří teplou a přírodní atmosféru v místnosti. Pečlivě frézovaná V-drážka na všech čtyřech stranách dílců rovněž dodává podlaze typický vzhled prken dřevěné podlahy. Exquisit plus Vám nabízí extra široké dílce podlahy umožní její elegantní a prostorové rozvržení pro vytvoření jedinečné a příjemné atmosféry. Přesně opracovaná V-drážka dotváří dojem reprezentativní dřevěné podlahy.

Prohlédnout katalog

 

Novinky a akce

LETNÍ REKONSTRUKCE

Srdečně vás zveme na poslední workshop před prázdninami! Možná řada z vašich klientů bude řešit rychlou prázdninovou rekonstrukci, zejména dětských a studentských pokojů. Proto jsme si pro vás připravili téma rychlé, ekonomické a samozřejmě ekologické rekonstrukce. LETNÍ REKONSTRUKCE Kdy: 5. 6. 2024, 14 – 17 h Kde: Showroom FloorFloor, Na Pankráci 30a, Praha 4 (snadný … Continued Zobrazit více

Opalované fasádní profily

Opalování dřeva je fascinující technika s bohatou tradicí, která se do dnešního dne stala nejen metodou konzervace dřeva, ale také oblíbenou volbou v moderní architektuře. Zobrazit více

Nové akustické panely SWISSCLIC PANEL -A+

Revoluční řešení pro dokonalou akustiku a design. V moderním světě, kde kvalita bydlení a pracovního prostředí hraje klíčovou roli, přichází Swiss Krono s inovativním řešením – akustickými panely SWISSCLIC PANEL -A+. Zobrazit více

Všechny novinkyVšechny akce

Kde nás najdete

FloorFloor – Centrum podlahového designu

Na Pankráci 30 A, 140 00 Praha 140 00

Pondělí-Pátek: 8:30 – 17:00

© 2022 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.