Úvodní stránka > Katalogy a ceníky

Katalogy a ceníky

FLOORFLOOR Katalog

Jsme samostatnou obchodní divizí společnosti ASKO a.s. 
Zaměřujeme se na práci s developery, architekty, bytovými architekty a designéry. Služby poskytujeme i koncovým maloobchodním zákazníkům prostřednictvím moderního showroomu FloorFloor, který je v Praze, Na Pankráci 30 A.

Prohlédnout magazín

ASKO Magazín

Firma Asko a. s. je předním distributorem výrobků ze dřeva. Za dobu svého působení na českém a slovenském trhu si vybudovala vedoucí postavení mezi distributory dřevozpracujícího průmyslu na trhu ČR a SR. Vedle profesionálních vztahů s velkoobchodními partnery nabízí ucelené portfolio služeb a produktů i koncovým zákazníkům.

Prohlédnout magazín


NOVINKA: Zahrada 2020

Příjemné venkovní posezení uprostřed vlastní zahrady se nikdy neomrzí. V ASKO nabídce najdete zahradní nábytek z odolných dřevin a jiných moderních materiálů. Dřevěné houpačky, domečky a hřiště, které přinesou vašim dětem radost a v neposlední řadě i květináče, truhlíky a další doplňky pro zkrášlení vaší zahrady.

Prohlédnout katalog

Dřevěné bedýnky

Pro novou sezónu 2019 pro Vás připravujeme řadu nových produktů v „Zahradě 2019“. První vlaštovkou v připravované kolekci, je ucelený koncept dřevěných bedýnek. V široké nabídce najdete vhodné typy pro uplatnění v komerční sféře, např. pro vyvzorování pečiva, drobného sortimentu, kosmetiky, svíček až po květiny. Součástí konceptu jsou bedýnky, které díky nápaditému designu využijete v domácnosti, na chalupách i v dílnách kutilů. Jsou praktické pro uskladnění ovoce a zeleniny. Uplatní se v domácí dílně na nářadí nebo drobný spojovací materiál. Mohou být zajímavým dekoračním doplňkem interiéru, nebo nápaditým obalem na bylinky.

Prohlédnout ceník

Terasy

Podívejte se na kompletní nabídku terasových profilů, které jsou v aktuálním portfoliu spol. ASKO a.s.  Najdete zde terasy dřevěné i wpc systémy.  V dřevěných terasách mají zastoupení tuzemské i exotické dřeviny. Novinkou ve WPC systémech jsou WPC plotovky ve stejných barvách a dekorech jako terasová prkna. Další novinkou jsou dřevěné designové dílce s povrchovou fólií švýcarské výroby.K terasámnabízíme příslušenství, montážní návody, čistící a nátěrové hmoty, ale i servis.

Prohlédnout katalog

Prohlédnout montážní návod

Fasády

Široká nabídka dřevěných fasádních profilů pro Váš klasický, skandinávský nebo puristický moderní projekt. V novém katalogu je ucelená nabídka společnosti ASKO a.s. v segmentu dřevěných fasádních profilů z tuzemských i severských dřevin. Technická specifikace jednotlivých dřevin, montážní návod i doporučené přípravky na péči a údržbu jsou doplněny.

Prohlédnout katalog

Palubky

Přehledně zpracované informace z široké nabídky ASKO palubek. Podrobně odprezentován sortiment obkladových, podlahových a saunových profilů. To vše, včetně montážních návodů a užitečných tipů pro ochranu a údržbu jednotlivých profilů.  Z nabídky palubek ASKO si vždy vyberete ideální řešení pro svůj projekt.

Prohlédnout katalog

Nátěrové hmoty

Přehledně zpracované informace z široké nabídky nátěrových hmot značky FAXE a ARSINOL.

Prohlédnout katalog


Dřevěné podlahy

Europarkett

Výrobce dřevěných podlah s 30letou tradicí a zkušeností se zpracováním dřeva. Více než 80 % své produkce dlouhodobě dodává na náročné západní trhy, jako je Rakousko, Německo a Švýcarsko.

Haro Parkett

Pravděpodobně neexistuje žádný další element, který by krásnému bytu dodal v tak rozsáhlé míře na hodnotě, jako kvalitní dřevěná podlaha.

Haro Parkett – Exkluzivní kolekce

Exkluzivní kolekce obsahuje podlahy v třívrstvé konstrukci, a to jak v provedení 3-parketových vzorů, tak v provedení selských prken.


Laminátové podlahy

Rooms

Skutečně exkluzivní pocit budete prožívat každý den při kontaktu s perfektním povrchovým zpracováním podlah Rooms. Podlaha se strukturou věrně napodobující dřevo i na dotek s lesklým pórem, která se velmi snadno udržuje.

Prohlédnout katalog

Kronotex

Kronotex patří mezi největší výrobce laminátových podlah v Evropské unii. V rámci svého výrobního programu nabízí rozmanité kolekce vyznačující se širokou škálu tradičních i nestandardních dekorů.

Prohlédnout katalog

Krono Original

Značka Krono Original® patří k lídrům světového trhu. Všechny laminátové podlahy Krono Original® jsou vyráběny v moderních výrobních high-tech zařízeních.

Prohlédnout katalog

Haro Laminat

Rozpětí od svěžího po harmonický styl a od přírodní krásy po elegantní přitažlivost. Laminátové podlahy s autentickým povrchem a formátem prken totožným s formáty dřevěných podlah jsou maximálně přesvědčivé.

Prohlédnout katalog


Vinylové podlahy

Forbo Novilon

Renomovaná značka bytových podlahovin Forbo představuje unikátní řadu vinylových dílců pod označením Novilon® Vinyl.

Prohlédnout katalog

Floover

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy a striktní požadavky na kvalitu, to jsou podlahy Floover.

Prohlédnout katalog

Prohlédnout ceník

ter Hürne

Tiché, robustní, prostě pohodlné. To jsou vinylové dílce od něměcké firmy ter Hürne.

Prohlédnout katalog


Korkové podlahy

Wicanders

Kombinací přírodního korku s nejnovější technologií optického obrazu dosáhl Wicanders vyššího standardu přírodní korkové podlahy. Technologie pro realistický vzhled povrchu (Realistic Surface Technology, RST) umožňuje skutečnou a věrnou reprodukci přírodních ploch.

Prohlédnout katalog


Interiérové dveře

Classen

Nabídka zahrnuje dřevěné interiérové dveře, posuvné dveře, obložkové i rámové zárubně. V nabídce máme jak modely se suky, vhodné třeba na chaty a chalupy, tak i modely bez suků, hodící se do moderních i klasických interiérů.

Prohlédnout akční ceník

Prohlédnout ceník

Prohlédnout katalog


Accoya

Představte si masivní dřevo, které pochází z rychle rostoucích, a odpovědným způsobem obhospodařovaných lesů, má nulovou toxicitu a nabízí takovou rozměrovou stálost a trvanlivost, že převyšuje i ty nejlepší tropické dřeviny. Dřevo Accoya® je výsledek více než 80 let výzkumu a vývoje. Díky kombinaci osvědčené metody modifikace pomocí acetylace a nejmodernější technologie je toto vysoce výkonné dřevo vytvořeno pro náročné venkovní aplikace, od oken přes dveře, podlahy a obložení až po mosty a lodě.

Inovace dřeva

Odolné, stabilné a udržitelné. Vítejte v budoucnosti dřeva.

Výkonnostní parametry

Vyzkoušení, testované a osvědčené. Přehled zkoušek výkonnostních parametrů.

Reference

Inspirativní reference pro váš další projekt.

© 2019 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.