Úvodní stránka > Katalogy a ceníky

Katalogy a ceníky

FLOORFLOOR Katalog

Jsme samostatnou obchodní divizí společnosti ASKO a.s. 
Zaměřujeme se na práci s developery, architekty, bytovými architekty a designéry. Služby poskytujeme i koncovým maloobchodním zákazníkům prostřednictvím moderního showroomu FloorFloor, který je v Praze, Na Pankráci 30 A.

Prohlédnout magazín

Realizace

Hledáte profesionálního partnera pro realizaci bytových projektů, rodinných domů? Náš tým zrealizuje standardy dle požadavků investora a vyřeší individuální klientské změny.

Prohlédnout katalog


Zahradí Program

Příjemné posezení venku uprostřed zahrady, na terase nebo na balkoně se nikdy neomrzí. V naší nabídce najdete zahradní nábytek z odolných dřevin, ale i ratanu. Vybírat můžete z pevných i polohovatelných křesel, velkých stolů i menších sklápěcích stolků, zahradních houpaček a relaxačních křesel. Děti najdou inspiraci v řadě domečků, multifunkčních hřišť a pískovišť, houpaček. Milovníci rostlin objeví množství květináčů, truhlíků, pergol a frézovaných kulatin, a další.

Prohlédnout katalog

Dětský program

Domečky, hřiště, pískoviště, houpačky a herní prvky, které učiní zahradu atraktivnější pro všechny děti. Kvalitní řemeslné zpracování, certifikace, FSC® certifikáty, velký výběr typů a druhů. Dětský program ze dřeva je vyroben z impregnovaného borového nebo smrkového dřeva, dřeva, kdy zelená impregnace chrání produkty před povětrnostními vlivy a klimatickými změnami. Nabídku hřišť dále doplňují praktické gumové dlaždice pro zpevnění povrchu, tlumící pády, nárazy, ale i hluk.

Prohlédnout katalog

Zahradní nábytek

Pevná, stohovatelná i polohovatelná křesla, velké i menší sestavy, lehátka, houpačky, odkládací stolky a doplňky. Výběr tuzemských i exotických dřevin (Akácie, Sibiřský modřín, Teak, Eukalyptus, Durian, Dark Red Meranti, Borovice), umělý ratan. Široký sortiment zahradního nábytku v dostatečných skladových zásobách, kvalitní řemeslné zpracování, moderní i klasický design, řada povrchových úprav.

Prohlédnout katalog

Dřevěné bedýnky

V široké nabídce dřevěných bedýnek najdete vhodné typy pro uplatnění v komerční sféře, např. pro vyvzorování pečiva, drobného sortimentu, kosmetiky, svíček až po květiny. Součástí konceptu jsou bedýnky, které díky nápaditému designu využijete v domácnosti, na chalupách i v dílnách kutilů. Jsou praktické pro uskladnění ovoce a zeleniny. Uplatní se v domácí dílně na nářadí nebo drobný spojovací materiál. Mohou být zajímavým dekoračním doplňkem interiéru, nebo nápaditým obalem na bylinky.

Prohlédnout ceník

Terasy

Plánujete si vylepšit svoji zahradu, balkon nebo terasu? Vytvoří si nový prostor pro váš odpočinek v souladu s přírodou? Prolistujte si široký výběr terasových prken z tuzemských i exotických dřevin, bambusu, WPC nebo designových dílců s povrchovou fólií. Terasová prkna jsou k dispozici nejen ve výběru materiálů, ale i profilů, délek, provedení a barevných úprav. Prezentace je doplněna kompletním příslušenstvím včetně montážního návodu, čistících a nátěrových hmot.

Prohlédnout katalog

Prohlédnout montážní návod

Fasády

Dřevěné fasády představují návrat k dávno vyzkoušenému modelu, který má řadu výhod. Dřevěná fasáda zajistí elegantní a atraktivní vzhled domu. Stavbě dodá na jedinečnosti a originalitě. Dřevo je navíc nadčasový materiál, který lze velmi dobře kombinovat s většinou přírodních aktuálně žádaných materiálů. Díky dřevěnému obkladu je fasáda budovy krásně provětrávaná a je zajištěna i termoregulace. V nabídce ASKO a.s. najdete fasádní profily v řadě provedení, vybírat můžete z evropských i exotických dřevin.

Prohlédnout katalog

Palubky

Podrobně zpracovaný sortiment obkladových, podlahových a saunových profilů. Vše včetně montážních návodů a užitečných tipů pro ochranu a údržbu jednotlivých profilů.

Prohlédnout katalog

Nátěrové hmoty

Vysoce kvalitní nátěrové hmoty Faxe a Arsinol ® na bázi přírodních olejů a vosků (lněný olej, slunečnicový olej, rostlinný olej, rafinovaný rostlinný olej, přírodní vosky ) jsou šetrné ke zdraví i životnímu prostředí. Neředí se a nátěr i ve slabé vrstvě dostatečně chrání dřevo a zvyšují jeho odolnost. Mají vysokou krycí sílu díky podílu pevných částic a sušin. Produkty pro exteriér obsahují stabilizátory proti UV záření. Dřevo je tak po aplikaci nátěru maximálně chráněno. Ošetřené plochy se jednoduše renovují lokálně, není potřeba před novým nátěrem povrch brousit.

Prohlédnout katalog


Dřevěné podlahy

Parkett Designer

Výrobce dřevěných podlah s 30letou tradicí a zkušeností se zpracováním dřeva. Více než 80 % své produkce dlouhodobě dodává na náročné západní trhy, jako je Rakousko, Německo a Švýcarsko.

Haro Parkett

Pravděpodobně neexistuje žádný další element, který by krásnému bytu dodal v tak rozsáhlé míře na hodnotě, jako kvalitní dřevěná podlaha.

Haro Parkett – Exkluzivní kolekce

Exkluzivní kolekce obsahuje podlahy v třívrstvé konstrukci, a to jak v provedení 3-parketových vzorů, tak v provedení selských prken.


Laminátové podlahy

Rooms

Skutečně exkluzivní pocit budete prožívat každý den při kontaktu s perfektním povrchovým zpracováním podlah Rooms. Podlaha se strukturou věrně napodobující dřevo i na dotek s lesklým pórem, která se velmi snadno udržuje.

Prohlédnout katalog

Kronotex

Kronotex patří mezi největší výrobce laminátových podlah v Evropské unii. V rámci svého výrobního programu nabízí rozmanité kolekce vyznačující se širokou škálu tradičních i nestandardních dekorů.

Prohlédnout katalog

Krono Original

Značka Krono Original® patří k lídrům světového trhu. Všechny laminátové podlahy Krono Original® jsou vyráběny v moderních výrobních high-tech zařízeních.

Prohlédnout katalog

Haro Laminat

Rozpětí od svěžího po harmonický styl a od přírodní krásy po elegantní přitažlivost. Laminátové podlahy s autentickým povrchem a formátem prken totožným s formáty dřevěných podlah jsou maximálně přesvědčivé.

Prohlédnout katalog


Vinylové podlahy

Forbo Novilon

Renomovaná značka bytových podlahovin Forbo představuje unikátní řadu vinylových dílců pod označením Novilon® Vinyl.

Prohlédnout katalog

Floover

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy a striktní požadavky na kvalitu, to jsou podlahy Floover.

Prohlédnout katalog

ter Hürne

Tiché, robustní, prostě pohodlné. To jsou vinylové dílce od něměcké firmy ter Hürne.

Prohlédnout katalog

DISANO by HARO

Komfortní podlaha, které v sobě spojuje vlastnosti dřevěných a laminátových podlah. Zdravá podlaha, která neobsahuje PVC, změkčovadla ani ftaláty. Podlaha určená pro zážitek z bydlení ve stylu extra třídy.

Prohlédnout katalog


Korkové podlahy

Wicanders

Kombinací přírodního korku s nejnovější technologií optického obrazu dosáhl Wicanders vyššího standardu přírodní korkové podlahy. Technologie pro realistický vzhled povrchu (Realistic Surface Technology, RST) umožňuje skutečnou a věrnou reprodukci přírodních ploch.

Prohlédnout katalog


Interiérové dveře

Classen

Nabídka zahrnuje dřevěné interiérové dveře, posuvné dveře, obložkové i rámové zárubně. V nabídce Interiérové dveře Classen splňují vše, co můžete od uceleného konceptu dveří očekávat. Moderní design, kvalitní zpracování a minimálními nároky na údržbu. V nabídce jsou dveřní křídla desková, rámová, falcová i bezfalcová, doplnili jsme i žádané posuvné systémy. Velmi odolná varianta dveří se speciálním dvojím rámem zajistí odolnost vůči deformaci a je možné ji dodat ve výšce až 210 cm.

Prohlédnout ceník

Prohlédnout katalog

Vybírat můžete z mnoha druhů speciálních odolných folií v oblíbených dekorech dřeva. Nechybí varianta CPL provedení ani dveřní křídla lakovaná. Obložkové zárubně jsou vždy dodávané v totožných dekorech a jsou vyráběné z komponentů MDF, což zajistí přesnou montáž a finální komplet je ještě stabilnější.


Accoya

Představte si masivní dřevo, které pochází z rychle rostoucích, a odpovědným způsobem obhospodařovaných lesů, má nulovou toxicitu a nabízí takovou rozměrovou stálost a trvanlivost, že převyšuje i ty nejlepší tropické dřeviny. Dřevo Accoya® je výsledek více než 80 let výzkumu a vývoje. Díky kombinaci osvědčené metody modifikace pomocí acetylace a nejmodernější technologie je toto vysoce výkonné dřevo vytvořeno pro náročné venkovní aplikace, od oken přes dveře, podlahy a obložení až po mosty a lodě.

Inovace dřeva

Odolné, stabilné a udržitelné. Vítejte v budoucnosti dřeva.

Výkonnostní parametry

Vyzkoušení, testované a osvědčené. Přehled zkoušek výkonnostních parametrů.

Reference

Inspirativní reference pro váš další projekt.

© 2022 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.