Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy vnesou do Vašeho domova hřejivou atmosféru a radost z nadčasového přírodního materiálu

Hlavní výhody dřevěné podlahy

Pozitivní vliv na zdraví

100% přírodní materiál

Originalita

Dlouholetost

Dřevěné podlahy přinesou do vašeho domova hřejivou atmosféru, jsou elegantní, nadčasové svým designem v neposlední řadě je to obnovitelný materiál. Dřevěné podlahy jsou dobrou volbou pro alergiky. Oproti např. kobercům dřevěné podlahy nezadržují prach, snadno se udržují, kdy podlahu stačí jen vysát a lehce setřít.

Velkým plusem masivních podlah jsou výborné tepelně-izolační vlastnosti, jsou příjemné a měkké na došlap, přirozeně teplé. Jejich velkou výhodou je dlouhá životnost a možnost renovace v případě poškození. Vybírat můžete z nepřeberné škály dekorů, provedení a povrchových úprav.

Unikátní Showroom podlahového designu

Moderní prostor, kde najdete kvalitní podlahový design i služby architekta. Příjďte se podívat na náš moderní Showroom nebo si domluvte schůzku.

Výrobci

Dřevěné podlahy HARO

Přední německý výrobce dřevěných podlahových krytin HARO nabízí ve spolupráci se společností Asko a.s. prémiovou kolekci dřevěných podlah.

Prémiová kolekce Haro pro Asko a.s. obsahuje 16 vybraných dekorů, z toho 8 dekorů bylo vybráno exkluzivně pro Asko a.s. V ucelené kolekci najdete podlahy v třívrstvé konstrukci, a to jak v provedení 3-parketových vzorků, tak selských prken. Povrchy jsou upraveny různým stupněm kartáčování, lze vybírat jak z povrchů lakovaných nebo ošetřených přírodním olejem. Nejvíce zastoupenou dřevinou v kolekci je stále oblíbený dub v různých designech, které se dokonale přizpůsobí preferovanému stylu bydlení.

Katalog exkluzivní kolekce

Katalog HARO

Dřevěné podlahy Parkett Designer

Exklusivní kolekce třívrstvých dřevěných podlah slovenského výrobce v moderním designu, ve vysoké kvalitě ručního zpracování a v garanci nejvyšší kvality.

Exlusivní kolekce podlah Parkett Designer je v třívrstvé konstrukci, která zajišťuje větší stabilitu podlahy (dřevo méně pracuje) a možnost využití zámkového systému. Pomocí zámkového systému lze podlahu instalovat snadno a rychle plovoucím způsobem. Povrchová úprava tvrdým voskovým olejem OSMO zvyšuje odolnost povrchu podlahy. Podlahy PARKETT DESIGNER jsou nenáročné na údržbu a vhodné i pro alergiky,

Prohlédnout katalog

Potřebujete poradit

K dispozici je Vám tým FloorFloor

Novinky a akce

Realizace roku 2020

Získali jsme prestižní ocenění Zobrazit více

Slevový voucher

na nákup zahradního nábytku a dekorační zahrady Zobrazit více

Parkett Designer

Exkluzivní kolekci třívrstvých dřevěných podlah Parkett Designer Zobrazit více

Všechny novinkyVšechny akce

Kde nás najdete

FloorFloor – Centrum podlahového designu

Na Pankráci 30 A, 140 00 Praha 140 00

Pondělí-Pátek: 8:30 – 18:00

© 2019 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.