Úvodní stránka > Podlahy > Vinylové podlahy

Vinylové podlahy

Moderní vinylové podlahy jsou odolné, vyznačují se snadnou pokládkou
a nenáročnou údržbou

Hlavní výhody vinylové podlahy

Odolnost

Snadná instalace

Nenáročná údržba

Komfort

Vinylové podlahy jsou charakteristické vysokým uživatelským komfortem: jsou měkké a teplé na dotek, mají nízkou úroveň kročejového hluku. Snadno se udržují a jsou vhodné pro alergiky a dobře se kombinují s jinými podlahovinami. Díky široké nabídce vzorů a provedení najdou uplatnění v interiéru domácností, ale i v komerčních prostorách. Dle specifikace výrobce lze vinylové podlahy využít i v místech s velkou zátěží nebo vlhkostí.

Při výběru dodavatelů podlahovin dbáme nejen na kvalitu produktu a aktuálnost dekorů, ale klademe důraz na složení podlah a dopad výroby na životní prostředí. Preferujeme vinylové podlahy bez PVC, ftalátů, změkčovadel a těžkých kovů, bez obsahu formaldehydu. Recyklovatelné produkty vyrobené v Evropě, evropskými výrobci.

Unikátní Showroom podlahového designu

Moderní prostor, kde najdete kvalitní podlahový design i služby architekta. Příjďte se podívat na náš moderní Showroom nebo si domluvte schůzku.

Výrobci

Stylové podlahy DISANO by HARO

Podlahy DISANO by HARO jsou zdravou podlahou, která neobsahuje PVC, změkčovadla ani ftaláty. Komfortní podlahou, která je vhodná pro instalaci jak v obytných, tak komerčních prostorech. Řada DISANO Classic Aqua je určená pro všechny, kteří kladou vysoké nároky na úroveň bydlení. Autentické dekory a velkorysé formáty dílců 235×2035 mm dodají každému prostoru atraktivní vzhled.

Díky dodatečné vrstvě ElastoTec je řada DISANO Classic Aqua příjemně měkká a komfortní na došlap. Nosná deska AquaReject na bázi přírodních materiálů zajistí zvýšenou odolnost proti vlhkosti. Při instalaci celoplošným přilepením elastickým lepidlem HARO k podkladu je podlaha vhodná např. i do domácích koupelen nebo kuchyní. DISANO Classic Aqua se kromě výjimečného komfortu pro uživatele vyznačuje odolností proti UV záření, teplotním výkyvům a vysokou rozměrovou stabilitou. Je vhodná i pro instalaci na teplovodní podlahové vytápění. Není náročná na údržbu a velmi snadno se čistí.V zaváděcí kolekci DISANO Classic Aqua je možné vybírat z 8 autentických dřevodekorů s přiznanou V-spárou dostupných skladem.

Prohlédnout katalog

Stáhnout katalog jako PDF


Komfortní podlahy Floover

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy, striktní požadavky na kvalitu, to vše jsou podlahy Floover.

Jako výhradní distributor podlah FLOOVER pro český trh nabízíme svým zákazníkům novou generaci vinylových podlahovin Floover Splash2O Design: kombinaci trendových dezénů s jedinečnými technickými vlastnostmi. Dílce mají vícevrstvou konstrukci na pevné a voděodolné nosné desce, která zajišťuje jejich vysokou odolnost a extrémní stabilitu. Podlahy Floover jsou určeny jak pro obytné, tak i komerční prostory. Všechny podlahy Floover se snadno instalují a jsou speciálně navrženy pro vysokou odolnost a dlouhou životnost. Z rozsáhlé kolekce dekorů vinylových podlah Floover je možné vybrat vhodný design pro jakékoliv prostory včetně vlhkých, jako jsou např. koupelny nebo terasy. Podlahy Floover jsou dokonalým řešením pro Váš celý projekt.

Prohlédnout katalog

Stáhnout katalog jako PDF


Designové vinylové dílce ter Hürne

Luxusní vinylové dílce na bázi sójového oleje jsou dostupné ve velkých moderních formátech a to jak v designu dřeva, tak v designu dlažby.

Jedinečné vinylové dílce jsou spojením nejmodernějších dekorů a sofistikované technologie v

  • Každý z dřevodekorů je nabízen ve třech provedeních: v řadě COMFORT na nosné desce HDF, v řadě PERFORM na nosné rigidní voděodolné desce, řada PRO je určená pro celoplošné lepení. Zákazník se při výběru podlahy soustředí pouze na design, technické aspekty může řešit následně. Podlahy ter Hürne v  provedení COMFORT nabízí rozšířenou řadu dřevodekorů v XL formátu dílců 2200 x 217 mm, nová šíře 221 mm je i u klasického formátu dílců. Větší formáty dílců jsou i v řadě PERFORM, ale i v řadě PRO. Nově je v nabídce část dekorů ve formátu pro pokládku do vzoru rybí kost.
  • Dekory dlažby jsou v designu od přírodního kamene přes teraco až po beton. V dekorech dlažby je i nový XL formát v rozměru cca 1200 x 600 mm.
  • Vinylové dílce ter Hürne jsou vyráběné bez použití ftalátů a jiných škodlivých změkčovadel. Ty jsou nahrazeny  změkčovadly na biologické bázi, které jsou extrahované ze sójových bobů.

Prohlédnout katalog

Stáhnout katalog jako PDF


Luxusní vinylové podlahy Forbo

Renomovaná značka Forbo představuje řadu vinylových dílců Novilon® Vinyl / Click. Trendové dílce určené k lepení i k pokládce plovoucím způsobem.

Exkluzivita a maximální reálnost struktur je u některých dekorů dřevin zvýrazněna embosováním v registru. Na omak jsou vzory plastické a vy tak můžete cítit např. věrnou strukturu surového dřeva . Pro umocnění efektu prkenné podlahy jsou hrany u extra velkého formátu prken zkosené pouze na dlouhých stranách dílce. Podlaha se velmi snadno udržuje. Rozměrová stabilita dílců v kombinaci s přesným zámkovým spojem se postará o precizní spojení Vaší podlahy, kterou můžete používat ihned po pokládce. Podlahové dílce jsou vyráběny bez ftalátů, obsahují podíl recyklátu, jsou vyráběny ve výrobním závodě, který 100% využívá zelenou elektřinu a všechen odpad z výroby je recyklován. Kolekce FORBO 2020 obsahuje 18 dekorů.

Prohlédnout katalog

Stáhnout katalog jako PDF

 

Novinky a akce

LETNÍ REKONSTRUKCE

Srdečně vás zveme na poslední workshop před prázdninami! Možná řada z vašich klientů bude řešit rychlou prázdninovou rekonstrukci, zejména dětských a studentských pokojů. Proto jsme si pro vás připravili téma rychlé, ekonomické a samozřejmě ekologické rekonstrukce. LETNÍ REKONSTRUKCE Kdy: 5. 6. 2024, 14 – 17 h Kde: Showroom FloorFloor, Na Pankráci 30a, Praha 4 (snadný … Continued Zobrazit více

Opalované fasádní profily

Opalování dřeva je fascinující technika s bohatou tradicí, která se do dnešního dne stala nejen metodou konzervace dřeva, ale také oblíbenou volbou v moderní architektuře. Zobrazit více

Nové akustické panely SWISSCLIC PANEL -A+

Revoluční řešení pro dokonalou akustiku a design. V moderním světě, kde kvalita bydlení a pracovního prostředí hraje klíčovou roli, přichází Swiss Krono s inovativním řešením – akustickými panely SWISSCLIC PANEL -A+. Zobrazit více

Všechny novinkyVšechny akce

Kde nás najdete

FloorFloor – Centrum podlahového designu

Na Pankráci 30 A, 140 00 Praha 140 00

Pondělí-Pátek: 8:30 – 17:00

© 2022 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.