Úvodní stránka > Novinky > Návod jak položit podlahu ve vzoru rybí kost

Návod jak položit podlahu ve vzoru rybí kost

Vytvořeno: | Kategorie: Novinky

Pokládka podlah ve vzoru rybí kosti nemusí být složitá, pokud máte ty správné podlahy. S podlahami The Floor z kolekce Herringbone německého výrobce Falquon můžete snadno dosáhnout perfektního výsledku.

Podlahy ve vzoru rybí kosti zažívají v poslední době velkou renesanci, a není divu. Tento vzor přidává prostoru zvláštní charakter a sofistikovanost. Rybí kost, někdy také nazývána jako “stromeček”, je známá svým unikátním a atraktivním vzhledem.

Mnoho lidí se však obává, že pokládka podlahy ve vzoru rybí kosti je příliš složitá. Naštěstí zde máme značku The Floor a jejich kolekci Herringbone, která nabízí jednoduchou a uživatelsky přívětivou možnost položení podlahy ve vzoru rybí kosti.

S podlahami The Floor a jejich inovativním systémem pokládky se můžete pustit do tohoto projektu sami a vytvořit si úchvatný interiér. Pokud preferujete službu na klíč, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme vám nejen s výběrem dekoru, ale zajistíme Vám i dopravu a pokládku.

Mohlo by vás zajímat

Nové akustické panely SWISSCLIC PANEL -A+

Revoluční řešení pro dokonalou akustiku a design. V moderním světě, kde kvalita bydlení a pracovního prostředí hraje klíčovou roli, přichází Swiss Krono s inovativním řešením - akustickými panely SWISSCLIC PANEL -A+. Zobrazit více

Realizace roku 2020

Získali jsme prestižní ocenění Zobrazit více

Terasové dílce Floover

Floover představuje novou generaci moderních terasových prken Zobrazit více

© 2022 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.