WPC terasy

Moderní ekologicky nezávadný materiál

Hlavní výhody WPC terasy

Dlouhá životnost

Odolnost

Ekologie

Originalita

WPC terasové systémy jsou moderní a bezúdržbovou alternativou ke klasickým terasovým prknům z přírodního dřeva. Současné WPC neboli dřevoplastové systémy jsou směsí přírodního dřeva s příměsí HDPE, pojiv a aditiv (70 % dřevěné drti a 30 % vysoce kvalitativního zdravotně nezávadného polymeru HDPE). WPC terasové systémy jsou velmi trvanlivé a odolné vůči povětrnostním podmínkám, nevyžadují úpravu před ani po montáži a jsou vhodné i do míst s velkou pochozí zátěží.

Prohlédnout katalog

 

Výrobci

WPC terasy UNODECK

Materiály Unodeck jsou určené pro terasy i plotovky. Produkty evokují přirozený vzhled dřeva a díky použití kompozitního materiálu získávají řadu dalších užitných vlastností.

Unodeck díky svému unikátnímu složení (52 % dřeva, 28 % kvalitních HDPE polymerů a 20 % ekologických aditiv pro odolnost proti UV záření a stárnutí) vyniká technickými vlastnostmi, vysokou odolností vůči výkyvům počasí a povětrnostním podmínkám. Má dlouhou životnost bez nutnosti údržby a snadno se montuje. Součásti uceleného konceptu je dutý a plný profil terasových prken, plotovky v odpovídajícím dekoru.

WPC terasy UNVOC

Terasový systém UNVOC nabízí moderní pojetí dvoubarevného extrudovaného prkna s imitací dřeva. Jedná se o kombinaci dřevěných vláken (70 %) se zdravotně nezávadným polymerem HDPE (30 %)..

Barvy: hnědá, čoko hnědá, šedá, tmavě šedá

Pokud plánujete stavbu terasu a potřebujete pomoc s výpočtem materiálu, vyzkoušejte nás praktický konfigurátor. Krok za krokem vás provede výběrem a množstvím materiálu až po možnost objednání.

Něco navíc

Kde nás najdete

FloorFloor – Centrum podlahového designu

Na Pankráci 30 A, 140 00 Praha 140 00

Pondělí-Pátek: 8:30 – 17:00

© 2022 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.