Úvodní stránka > Novinky > Fotogalerie: Produktový den Terasy 2023

Fotogalerie: Produktový den Terasy 2023

Vytvořeno: | Kategorie: Novinky

V úterý 21. února 2023 jsme v Centru podlahového designu FloorFloor slavnostně představili našim zákazníkům a obchodním partnerům koncept teras pro rok 2023.

Prezentace byla zaměřena zejména na novinky, které jsou pro letošní rok zařazené v našem portfoliu. Dřeviny Cumaru, Louro Gamela reprezentují novinky v exotických dřevinách. Severská borovice je návratem k osvědčené klasice.

Produktový manažer Michal Černý se zaměřil i na accoyu a thermoborovici, kterou jsme v konceptu doplnili i fasádním pohledovým hranolem. 

Zastavili jsme se také u bambusových profilů výrobce Dasso, které jsme pro letošní rok doplnili fasádním profilem? Prezentaci doplnil specialista montáže Radek Tomáš praktickými ukázkami montáže.

Děkujeme všem účastníkům za čas, který prezentaci věnovali a přispěli k diskusi.

Tým Asko a FloorFloor.

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Parkett Designer

Exkluzivní kolekci třívrstvých dřevěných podlah Parkett Designer Zobrazit více

LETNÍ REKONSTRUKCE

Srdečně vás zveme na poslední workshop před prázdninami! Možná řada z vašich klientů bude řešit rychlou prázdninovou rekonstrukci, zejména dětských a studentských pokojů. Proto jsme si pro vás připravili téma rychlé, ekonomické a samozřejmě ekologické rekonstrukce. LETNÍ REKONSTRUKCE Kdy: 5. 6. 2024, 14 – 17 h Kde: Showroom FloorFloor, Na Pankráci 30a, Praha 4 (snadný … Continued Zobrazit více

Návod jak položit podlahu ve vzoru rybí kost

Pokládka podlah ve vzoru rybí kosti nemusí být složitá, pokud máte ty správné podlahy. S podlahami The Floor z kolekce Herringbone německého výrobce Falquon můžete snadno dosáhnout perfektního výsledku. Zobrazit více

© 2022 ASKO a.s. Všechna práva vyhrazena.